Historia sukcesu firmy P.P.H. TWÓJ DACH Jacek Mężyński
Otrzymaj oferty od specjalistów jak P.P.H. TWÓJ DACH Jacek Mężyński nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

P.P.H. TWÓJ DACH Jacek Mężyński

1

Historia sukcesu

2013-06-23

Firma PPH TWÓJ DACH zarejestrowana w 1988 roku pod nazwą PPH Export-Import Jacek Mężyński zajmuje się kompleksową sprzedażą pokryć dachowych wraz z szerokim asortymentem dachowym

P.P.H Twój Dach

Przedsiębiorstwo PPH TWÓJ DACH specjalizuje się w doborze i sprzedaży certyfikowanych antycznych dachówek śródziemnomorskich oraz certyfikowanych mrozoodpornych dachówek europejskich. Na wszystkie oferowane dachówki udziela 20-30 letniej gwarancji.

Asortyment firmy P.P.H Twój Dach Jacek Mężyńskai

Dbając o najlepszą jakość towaru firma PPH TWÓJ DACH sprowadza dachówkę wprost od producenta pod konkretne zamówienie. Firma kompleksowo obsługuje niebagatelne zlecenia na powierzchnie w granicach 400-500 m2. Do tej pory Oferteo skierowało do firmy PPH TWÓJ DACH prawie 150 zleceń gotowych do realizacji.


Platforma Oferteo.pl to bardzo przydatne narzędzie, które daje mi bezpośredni kontakt z klientem. Moja efektywność to 60-70% finalizacji ze zdobytych kontaktów. Na Oferteo.pl bez problemu mogę dotrzeć do klientów - od razu kontaktuję się z nimi telefonicznie i zapraszam do odwiedzenia swojego salonu.

  • Jacek Mężyński,
  • Prezes firmy, PPH TWÓJ DACH

Firma PPH TWÓJ DACH największy nacisk kładzie na profesjonalizm. Oferuje kompleksową obsługę – od bezpłatnego doradztwa dla każdego klienta, po indywidualną wycenę przedsięwzięcia. W tym roku prezes firmy został przez Oferteo nagrodzony wyróżnieniem Profesjonalnego Sprzedawcy.


Kiedyś klienci brali byle kogo, byle jak, byle tanio. Teraz rynek się zmienia, klienci mają inne kryteria przy wyborze wykonawcy. Jestem wiarygodnym sprzedawcą, zawsze profesjonalnie podchodzę do każdego klienta i cieszę się, że dzięki temu Oferteo promuje moją firmę.

  • Jacek Mężyński,
  • Prezes firmy, PPH TWÓJ DACH

Galeria Dachów
Galeria Dachów

Wedle opinii p. Mężyńskiego, właściciela firmy PPH TWÓJ DACH, kwestia śródziemnomorskiej dachówki jest tematem wschodzącym w Polsce. Powoli wprowadzany na nasz rynek dotychczas nieznany produkt wymaga edukacji klienta. Konieczne jest dopasowanie oferty indywidualnie pod nabywcę, co wymaga znajomości rynku i towaru oraz wysokiej klasy obsługi klienta.


Aktualny klient jest bardzo wymagający i oczekuje wielu propozycji. Moja firma dysponuje bogatą ofertą, dopasowaną do każdego gustu, więc wystarczy umówić się z kupującym na indywidualne spotkanie. Dzięki Oferteo.pl naprawdę łatwo dotrzeć do klienta – takie rozwiązanie jest idealne na dzisiejszej czasy.

  • Jacek Mężyński,
  • Prezes firmy, PPH TWÓJ DACH

Inne usługi lub produkty - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 848 386 Wykonawców i Dostawców najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych: